Kornize Femke Shfaq më të madhe

Kornize Femke

ZEP0221

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize me ngjyre kafe me tre bufa dhe 1 keter

Ne forme drejtkendeshe e pershtatshme per dhoma femijesh

Me permasa 13x18 cm.

Printimi i fotos eshte i perfshire ne cmimin e kornizes

Nje dhurate shume e bukur per te vegjlit

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: