Kornize Ciro Shfaq më të madhe

Kornize Ciro

ZEP0219

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize me ngjyre blu me arush ne forme drejtkendeshe

E pershtatshme per dhoma femijesh

Me permasa 10x15 cm.

Printimi i fotos eshte i perfshire ne cmimin e kornizes

Nje dhurate shume e bukur per te vegjlit

Me nje arush me ngjyre kafe dhe nje peme me gjethe te rena ne cepin e poshtem te kornizes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: