Shporta e Cajit

IDE0106

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Shporta e cajit eshte nje kombinim simaptik i nje filxhani te madh caji dhe bustines 100gr te cajit BIO me mente dhe limon.

Personalizim i bustines me shkrimin apo dedikimin qe deshironi ne menyre artizanale.

Dekore dhe elemente plotesues te cilet do e bejne dhuraten tuaj unike.

Gjithashtu mund te zgjidhni mes llojeve te tjera te cajit qe ne disponojme: Boronice, kamomil, caj mali, portokall, luleshtrydhe dhe trendafil.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: