SET UNIK COLLISTAR

ETS0044

Leke 5,200

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje hidratim perfekt eshte esencial per shendetin dhe bukurine e lekures.

Ideale per cdo moshe dhe per lekura te thata dhe normale

Collistar sjell kremin me dhurate nje maske fytyre e cila deperton ne qeliza duke hidratuar thelle, dhe canten per ti shtuar elegance look-ut tuaj.

Nje set unik per t'u bere dhurate me vlera te cmuara nga me te miret e kozmetikes italiane Collistar. 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: