Blloku i Recetave

DS0146

Leke 3,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Per kuzhinieren me te mrekullueshme.

Kjo eshte dhurata qe do e frymezoje edhe me teper per te gatuar.

Nje bllok recetash ne format perpareseje me detaje simpatike

ku mund te personalizoni tekstin qe deshironi.

Ne brendesi e pajisur me xhepa ku ne secilen gjenden formatet

per te koleksionuar recetat me fantastike.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 4 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: