Kornize Kolazh Adventure Shfaq më të madhe

Kornize Kolazh Adventure

ELV0082

Leke 3,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dedikuar aventurave me te bukura te jetes.

Kornize me kolazh prek kopsash teresisht artizanal.

Ne brendesi vendoset fotoja qe ju deshironi dhe dedikimi juaj.

Permasat: 20 x 30 cm.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: