Maske Anastasia Fifty Shades Darker Shfaq më të madhe

Maske Anastasia Fifty Shades Darker

SE0820

Leke 3,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Maske ngjyre argjendi

E hapur ne pjesen e syve dhe me lidhese elastike ne pjesen e mbrapme.

Permasat: 2.35 x 11 x 2 cm.

Materiali 100% poliester.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: