Gobo Tabele me 2 Ane 89 Cm, Me Mbajtese, Shkumsa, Fshirese Shfaq më të madhe

Gobo Tabele me 2 Ane 89 Cm, Me Mbajtese, Shkumsa, Fshirese

IF0020

Leke 6,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Tabela e zeze eshte gjithmone aty per te ndihmuar femijet qe te mesojne.

Eshte prej druri dhe te dyja anet jane funksionale. Me skelet mbajtes, lartesia 89 cm.

Njera ane e tabeles eshte e zeze per te vizatuar me shkumes, ndersa ana tjeter eshte magnetike ku mund te berdoren shkronjat dhe numrat magnetike si dhe marker.

Argetim dhe mesim ne te njejten kohe.

E pershtatshme per femijet mbi 3 vjec.

Permasat 4.5 x 46 x 93 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: