SHPORTA E BEBIT

Leke 6,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Shporte dhuratash per baby shower ose te sapo-lindur.

Nje urim unik per te festuar ardhjen e nje jete te re.

Ne shporte do te gjeni:

-Shporten multifunksionale

-1 bluze

-1 pale corape

-1 kapele

-2 grykese

-1 pellush simpatik loder

-1 batanije e bute per bebin

-5 luge me ngjyra per ushimin e bebit

-1 krem delikat per trupin e bebit

-1 shishe qumshti me biberon e mbushur me karamele te buta me fruta

-1 cokollate bebash

-1 kartoline e dedikuar per urimin.

Shporten e gjeni ne dy versione: Roze dhe Bojeqiell.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: