Ore per Meshkuj Curren 8259

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore sportive dhe njekohesisht shume stil per meshkuj

Per perditshmerine tuaj dhe nje aksesor ne mode

Materiali aliazh me rrip lekure e perpunuar

Gjeresia 24mm me trashesi 13mm dhe diameter 48mm

Vjen ne dy ngjyra kafe dhe e zeze ku ju mund te zgjidhni te preferuaren tuaj

Nje ide mjaft e mire dhurate per te dashurit tuaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: