Set Mbajtese Kartash, Hapese Shishesh dhe Stilolaps

DD0024

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje set per meshkuj me mbajtese kartah, hapese shishesh dhe nje stilolaps

Gjithcka qe i duhet nje mahkulli ne nje kuti te vetme

Te gjitha me ngjyre te zeze dhe silver

Seti hoqerohet me nje kuti dhe ehste ideale si dhurate per te dashurit tuaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: