Set Portofol, Stilolaps dhe Mbajtese Celesash

DD0022

Leke 1,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set vetem per meshkuj me portofol, stilolaps dhe mbajtese celesash

Stilolapsi me nje pjese si druri mjaft i bukur dhe i vecante

Mbajtesja e celesave material Stainless Steel qe nuk nxihet

Klas dhe njekohesisht nje set trendy

Portofoli material lekure e perpunuar me dy ndarje te medha dhe vend per kartat dhe monedhat tuaja.

Gjithcka qe ju duhet si dhurate per te dashurit tuaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: