Cante per Djem Blu me Logo te Verdhe

NZ0044

Leke 2,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Cante me ngjyra blu dhe loge te verdhe.

E pershtatshme dhe me madhesine e duhur per shkolle.

Me dy rripa per tu mbajtur ne shpine.

Nje xhap te madh dhe hapsira te bollshme ne brendesi. Nje xhep te jashtem i cili mbyllet me zinxhir.

Te rehatshem dhe mjaft praktik per shpinen e femiejes tuaj.

Permasa: 44 x 32 x 15 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: