Loder Laboratorio Di Meccanica Clementoni + Libri I Shpikjeve Të Mëdha

ER0152

Leke 5,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set per femije laboratori i mekanikes dhe libri i shpikjeve te medha

Laboratori i mekanikes per femije

E mbush femijen me kenaqesi dhe motivim per te mesuar me shume rreth mekanikes inxhinierise

Me mbi 250 komponent te perfshire ne loje

Paketimi permban udhezues manual per femijen

Nje produkt 100% italian i markes Clementon

+Libri i shpikjeve të mëdha

Është një botim përmbledhës në të cilin përshkruhen se si erdhën në jetë 100 shpikjet më të mëdha të kësaj bote. Per femije 7-13 vjeç

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: