Loder Bussola & Orientamento Clementoni + Libri I Madh I Diturisë

ER0148

Leke 3,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Seti per femijet kureshtare.

Permban librin "Libri i madh i diturese" si dhe lojen "Busulla dhe orientimi".

Libri eshte burim themelor per mendjen kureshtare te lexuesve te rinj. Me njohurite, faktet dhe ilustrimet fantastike, josh imagjinaten e çdo lexuesi.

Ndersa loja do tju mesoje te ndertoni nje busull te vertete.

E pershtatshme per femijet mbi 8 vjec.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: