Loder Pila Di Volta & Elettricita Clementoni + Libri I Madh I Progresit Të Njerëzimit

ER0147

Leke 3,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje set i vecante i cili do ti jape pergjigje shume pyetjeve.

Seti permban:

1. Librin "Libri i madh i progresit te njerezimit. Nje enciklopedi qe u jep pergjigje pikepyetjeve qe kane te bejne me historine e zhvillimit te njerezimit, qe nga fillimet e tij e deri me sot.

2. Si dhe loja me eksperimente te ndryshme e cila do tju mesoje se si te prodhoni energji ne kushte te ndryshme.

E pershtatshme per femijet e moshave mbi 8 vjec

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: