Geomag Loder Mechanics 86 Cope

NOL0298

Leke 4,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Loder Mechanics me 86 pjese.

Mund te ndertoni forma te ndryshme me pjeset magnetike.

Ljo loder eshte ideale per te zhvilluar kreativitetin dhe koordinimin veshtrim-veprim.

Copezat jane te pajisura me skaj magnetik dhe te rrotullueshem

qe ben te mundur te krijohet nje strukture metalike gjithmone ndryshe.

Gjithashtu pjeset e ketij seti pershtatetn me cdo set tjeter Geomag.

Per femije te moshes mbi 5 vjeç.

Argetim duke mesuar.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: