Set Make-Up Supreme Pink

IDE0103

Leke 3,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Make Up ne nje shporte metalike roze me fjongo.

Alternativa jone per dhuraten tuaj unike.

Seti permban: 

Shkelqyes buzesh Liquid Lipshine NYC Wine n Dine.

Laps Buzesh Smooch Proof Lip Stain NYC Forever Mine Wine.

Rimel zgjatues Sky Rise NYC Black.

Manikyr Expert Lash NailPolish NYC Mother of Pearl.

Manikyr Expert Lash NailPolish NYC Permanent Pink.

Ton Puder per mollezat Cheek Glow NYC Riverside Rose.

Fondatine Skin Matching NYC Tawny Light me vitamina A, C, E.

Laps dysh per syte dhe vetullat Eyeliner Duet NYC Endless Love Black.

Te gjitha produktet e kozmetikes ne kete set jane te markes NYC Origjinale.

Ne shporte do gjeni edhe detaje dashurie per ti dhene me shume vecanti dhurates tuaj.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: