Clementoni Loder Travel Quiz Dory Sapientino

NOL0019

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Loder zbavitese  e markes Clementoni

Me mbi 200 kuice per tu zgjidhur nga ju

Gradualisht femija meson konceptet themelore tipike qe duhet te njihen nga mosha parashkollore

Nje loje qe ndihmon shume ne zhvillimin e femijes, vemendjes dhe logjikes

Per femije nga 4-6 vjeç

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: