Clementoni Loder Happy Farm Baby Clemmy Shfaq më të madhe

Clementoni Loder Happy Farm Baby Clemmy

NOL0007

Leke 2,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Formuese me ngjyra per femijet e vegjel Ferma e Gezuar, Clementoni.

Nje kuti e vogel me ngjyre te kuqe, e mbushur me 45 formuese ku perfshihen edhe disa kafshe.

Formueset jane me ngjyra te ndryshme te forta per te terhequr vemendjen e femijes.

Material i bute dhe i pademshen, nuk jane toksike dhe jo aromatike. Lahen lehtesisht.

Ngjyrat e ndritshme jane te pershtatshme per te zhvilluar perceptimin vizual, perqendrimin,vemendjen etj.

Keto lodra gjithashtu do te nxisin edhe imagjinaten e femijes suaj.

Te pershtatshme per femijet e moshes 6-18 muajsh.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: