Super Laboratori i Shkencetareve Clementoni

NOL0013

Leke 2,890

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Argetohu dhe meso me Clementoni.

Nje laborator i vertete qe do i magjepsi femijet fale instrumenteve te pasura shkencore qe permban.

Nje kit i kompletuar per te studiuar 4 shkencat themelore: anatomine, paleontologjine, botaniken dhe kimine.

Manuali i detajuar qe do gjeni ne paketim do jete nje udhezues i afte per te orientuar femijet gjate ketyre eksperiencave.

Fale aplikimit ne internet dhe animacioneve te ndryshme qe loja permban, do jete e mundur te studiohet trupi i njeriut dhe organet. 

Manuali eshte ne gjuhen Italiane.

Permasat e paketimit: 7,00 x 45,10 x 31,10 cm.

Ky produkt eshte i pershtatshem per mosha mbi 8 vjec.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: