Arush I Love You me Set Temjani

IDE0099

Leke 2,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje arush ngjyre kafe e embel i bute qe fal shume ngrohtesi

Zemer e madhe ne mes me shkrim "I Love You" 

Dhurata ideale shoqerohet nga nje set temjani me arome Patchouli ne forma dhe permasa te ndryshme.

Arome orientale dhe perkedhelje dashurie.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: