Trendafila ne Kuti me Perla Gold

IDE0098

Leke 5,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje kuti vintage rrethore e mbushur me trendafila te kuq Red Naomi.

Ne qender, si nje thesar ndodhet varesja unike.

Varese me perla ngjyre ari.

Kjo varese eshte mjaft e gjate, gje e cila ju lejon te beni stilime te ndryshme.

Gjatesia e vareses eshte 136 cm.

Perla ngjyre ari mjaft te vecanta dhe varese qe bie ne sy menjehere.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: