Trendafila ne Kuti me Unaze Chic me Gure Swarovski Bojeqiell

IDE0096

Leke 3,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje kuti ne forme zemre e mbushur me trendafila te kuq Red Naomi.

Ne qender, si nje thesar ndodhet unaza unike.

Unaze mjaft fine dhe e vecante, me gure Swarovski.

E zbukuruar me gure te vegjel te bardhe dhe nje gur te madh bojeqiell.

Unaza eshte e lare me flori te bardhe.

Duhet ruajtur nga uji, parfumi, kimikatet etj.

Masa e unazes eshte 7 (US size).

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: