Trendafila ne Kuti me Unaze Dior me Gure Swarovski te Gjelber

IDE0091

Leke 4,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje kuti ne forme zemre e mbushur me trendafila te kuq Red Naomi.

Ne qender, si nje thesar ndodhet unaza unike.

Unaze me dizajn Dior dhe me gure Swarovski.

Unaza ka nje gur drejtkendesh te gjelber dhe gure te tjere te vegjel.

E lare me flori te bardhe.

Duhet ruajtur nga uji, parfumi, kimikatet etj.

Masa e unazes eshte 7 (US size).

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: