Trendafila ne Kuti me Unaze Vintage Roze me Perle

IDE0093

Leke 4,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje kuti ne forme zemre e mbushur me trendafila te kuq Red Naomi.

Ne qender, si nje thesar ndodhet unaza unike.

Unaze stil vintage me gure Swarovski.

E lare me flori te bardhe.

Unaze e zbukuruar me gure te bardhe perle dhe roze te shndritshme.

Duhet ruajtur nga uji, parfumi, kimikatet etj.

Masa e unazes eshte 7 (US size).

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: