Çapaçuli dhe udhëtimet e tij nëpër botë, set me 6 libra Shfaq më të madhe

Çapaçuli dhe udhëtimet e tij nëpër botë, set me 6 libra

BOM0113

Leke 1,800

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Në këtë set janë të mbledhura gjashtë librat e Dionis Bubanit me personazhin qendror Çapaçulin,

i cili ka fituar zemrat e dhjetëramijëra lexuesve të vegjël.

"Aventurat e Capaculit" ka fituar çmimin e Shoqatës Mbarëkombëtare të Letërsisë për Fëmijë në vitin 2001.

Pershtatet per moshat: 7-14 vjeç.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: