Meri Popins dhe Poliana, set me 4 libra Shfaq më të madhe

Historitë e Ana flokëkuqes, set me 5 libra

BOM0134

Leke 3,200

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nuk ka histori më të dashura për vajza sesa ato të Ana Shirlit, që nga fëmijë,

deri kur shkon në kolegj, njohjet me miqtë e saj, gëzimet, dhimbjet dhe pasionet e para.

Prandaj, e adresojmë këtë set me 5 libra të letërsisë klasike si zgjidhjen e goditur për vajzat që duan të mësojnë më shumë për Ana flokëkuqen

Pershtatet per moshat: 7-14 vjeç.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: