Meri Popins dhe Poliana, set me 4 libra Shfaq më të madhe

Meri Popins dhe Poliana, set me 4 libra

BOM0137

Leke 2,100

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Këto dy personazhe kanë fituar dashurinë e përjetshme jo vetëm të lexuesit të vogël, por edhe të të rriturve.

Dadoja Meri Popins teksa përkujdeset për binjakët Jane dhe Michel sjell histori të pazakontë.

Ditët e tyre janë plot magji.

E tillë është edhe jeta e Polianës, e cila mbetet jetime dhe shkon te tezja e saj.

Filozofia e Polianës për të sjellë lumturi në familje dhe mjedisin ku jeton e ka bërë këtë personazh të dashur për këdo.

Pershtatet per moshat: 7-14 vjeç.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: