Misteret e princeshave të bukura, set me 4 libra Shfaq më të madhe

Misteret e princeshave të bukura, set me 4 libra

BOM0136

Leke 2,200

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Këto libra janë përzgjedhur për vajza që nisin të kenë misteret e tyre,

të ndërtojnë botën e tyre, dhe të shfaqen të rezervuara në raport me të tjerët.

Dy librat e Frances Burnett, “Kopshti i fshehtë” dhe “Princesha e vogël”, “Rebeka” dhe “Etika për vajza” janë pjesë e një seti për të tilla lexuese.

I pershtatshem per moshat 7-14 vjeç.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: