Pushimet e vogëlushëve nën shoqërinë e Cufos

BCA105

Leke 2,100

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ditët e verës bëhen më të bukura kur vogëlushët e ndjellin fantazinë e tyre me aventurat e derrkucit Çufo dhe shokëve të tij.

Prandaj ne kemi përzgjedhur në këto muaj pushimi për të lexuar tre prej librave më të mirë të setit:

"Çufoja në shtëpinë e çudirave", "Filmi i gjeneral Çufos" dhe "Pushimet e Çufos".

Pas leximit të këtyre tre librave, edhe pushimet do t’iu duken më të bukura.

I pershtatshem per moshat 7-13 vjeç.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: