Miqësi e ngushtë Shfaq më të madhe

Miqësi e ngushtë

FNK0206

Leke 1,300

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Pesë fëmijë takohen një ditë në një kopësht.

Në vitet që vijnë pas, ata bëhen miq dhe më tepër se aq.

Bashkë ata do të gjejnë forcën, ndeshen me sfida dhe përballen me aventurat e jetës, humbasin, përballen me realitetet e egra dhe i hapin zemrat e tyre.

Në këtë roman, Daniell Steel sjell udhëtimin e tyre të paharrueshëm, - plot me teste dhe procese, - teksa tre djemtë dhe dy vajzat zbulojnë kufijtë vitalë që do të zgjaten gjatë gjithë jetës.

Botim i 2017. 

318 faqe

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: