Mini ventilator per iPhone.

Leke 490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Aksesor i nevojshem per ditet e nxehta te veres.

Thjesht vendoseni tek hyrja USB e iPhone tuaj, dhe freskohuni.

Me ngjyra te ndryshme, per ta pershtatur me ngjyren e celularit tuaj.

Praktik dhe shume i lehte per tu transportuar.

Produkti eshte i disponueshme ne pese ngjyra: bli, jeshile, roze, e bardhe dhe e zeze.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: