CLEMENTONI LODER L'ECOSISTEMA

NOL0108

Leke 2,890

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Loder shume atraktive nga marka Clementon.

Shnderron avujt e ujit ne shi dhe rrit bimet.

Me kete produkt ju mund te luani aktivitete deverse shkencore: per te analizuar cilesine e ujit, per te rritur bimet dhe per te perjetuar ciklin natyror te ujit.

Permnan: baze ekosistemi, termometer, mini re, bustine me fara bime (2 lloje), manuale ilustruese etj.

E pershtatshme per femijet mbi 8 vjec.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: