CLEMENTONI LODER LABORATORIO DI MECCANICA AREI E ELICOTTERI

NOL0027

Leke 2,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Per te apasionuarit pas mekanikes ju vjen kjo loder fantastike nga marka Clementon.

Permban aeroplane dhe helikoptere per te zbuluar parimet themelore te aerodinamikes.

Mbi 200 komponente qe mund te ndryshohen duke perfshire: panele, ingranazhe, nyje universale etj.

Manuale ilustruese per me te gjitha udhezimet.

Per moshat mbi 8 vjec.

Permasat: 40 x 28 x 6.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: