Small Foot - Kamioni me Kafshet e Kopshtit Zoologjik Shfaq më të madhe

Small Foot - Kamioni me Kafshet e Kopshtit Zoologjik

HV0102

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje kamion me format e kafsheve te kopshtit zoologjik

Te gjithe kafshet ne nje kamion , duhet te hyjne sipas formes se trupit te tyre dhe per kete duhet ta ndihmoni ju

Rekomandohet per femije mbi 3 vjec 

Material druri e markes Small Foot

Lojrat Small Foot jane te prodhuara ne Gjermani.

  • Permasa: 27 x 12 x 14 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: