Arka e Noas-Small Foot

HV0106

Leke 5,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ndertoni arken e Noas me kafshet e buta dhe te egra

Mesoni femijet tuaj te njohin historine e arkes dhe nxitini ata te mesojne me shume rreth historise

Per femije te moshes mbi 3 vjec

Ka kuverten, shtepine dhe kafshet

Material druri e markes Small Foot

Lojrat Small Foot jane te prodhuara ne Gjermani

  • Permasat (cm): 35 x 16 x 25 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: