Biçiklete 12" Max GTR Shfaq më të madhe

Biçiklete 12" Max GTR

OZ0537

Leke 7,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Biciklete per femije e markes Max Pink GTR me madhesi gomash 12"

Trupi eshte material çeliku ndersa pedalet plastike

Me 1 nivel shpejtesie, peshon 7 kg dhe eshte per femije mbi 18 muaj

Me ngjyre blu dhe jeshile dhe me dy rrota shoqeruese per te mbajtur ekuilibrin

Fëmija juaj do të shijoje aventurën e pilotimit në automjetin e tyre të parë dhe ju do të shijoni dhe do të kontrolloni ate në çdo fazë të mësimit.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: