Small Foot - Meso Anglisht Shfaq më të madhe

Small Foot - Meso Anglisht

HV0107

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Meso anglisht me nje tabele druri

Shkronjat jane te levizhshme si nje numrator

E punuar me nje dru mjaft rezistent. Cdo bord ka nje imazh dhe ngjyre nga ana tjeter nje pershkrim

Trajnim i perkryer i gjuhes angleze, per femije mbi 3 vjec

Lojrat Small Foot jane te prodhuara ne Gjermani

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: