Small Foot-Kitare “Dizenjo” Shfaq më të madhe

Small Foot-Kitare “Dizenjo”

HV0084

Leke 3,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje kitare prej druri e markes Small Foot per femije te moshes mbi 3 vjec

Per djem dhe vajza te 'dashuruar' me melodine dhe muziken

Me 4 tela metalike per te nxitur deshiren per te luajtur me instrumentet muzikore

Lojrat Small Foot jane te prodhuara ne Gjermani

  • Permasat (cm): 30 x 8 x 14 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: