Small Foot-Tabele Edukative Shfaq më të madhe

Small Foot-Tabele Edukative

HV0092

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje tabele edukative prej druri e markes Small Foot

Per femije te moshes mbi 3 vjec, djem e vajza

Per femijet qe te zhvillojne aftesite e tyre edukuese te mesojne rreth motit dhe stinëve në një mënyrë aktive

Ne të njëjtën kohë te mesojne ditët, javët dhe muajt dhe si te njohin oren

Gjithcka e gjeni ne tabele ne gjuhen angleze

Lojrat Small Foot jane te prodhuara ne Gjermani.

  • Permasa: 30 x 30 x 2 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: