Loja "Mastermind", Pino Shfaq më të madhe

Loja "Mastermind", Pino

BAO0246

Leke 1,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Mastermind Pino per te zhvilluar logjiken e femijes tuaj

Loje strategjike per te ndihmuar te menduarin dhe ndertuar te arsyetuarin

Lodrat Pino janë bërë prej druri natyror të cilësisë së lartë, të shëndetshëm dhe të certifikuar.

  • Permasat (cm): 31x16.3x2.3 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: