Loder Pino Fleksibel Shfaq më të madhe

Loder Pino Fleksibel

BAO0407

Leke 390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Loder per femije mbi 3 vjec.

Me ngjyra te ndesura prej druri e markes Pino.

Qellimi i ketyre lodrave eshte kryesisht te argetojne femijet. Pervec kesaj ofrojne mundesine per te zhvilluar dhe praktikuar aftesite motorike.

Femijet do te zbulojne dhe mesojne se si disa kafshe e levizin trupin e tyre.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: