Stilolaps me gure i Personalizuar

Leke 990

-Leke 600

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Stilolapsi ideal per mikeshat fashion.

E gjeni ne 3 ngjyra te ndryshme.

Ne brendesi stilolapsi eshte i mbushur me gure te shnritshem qe levizin.

Shoqerohet nga kutia perkatese.

Ju mund ta personalizoni stilolapsin e preferuar me nje emer ose date.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: