Set Druri i Perfonalizuar Autumn

EP0533

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set teresisht ne dru per nje dhurate unike.

Stilolaps me veshje druri pishe natyrale me hapsiren ku mund te gdhendet emri ose inicialet.

Stilolapsi vjen ne version klasik dru pishe.

Gjithashtu ne set perfshihen edhe nje varese celesash prej druri natyral pishe

te cilen mund ta personalizoni me emra, iniciale, data apo simbole te vogla.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: