Set Druri i Personalizuar per cift

EP0534

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje dhurate ne cift.

Stilolapsa me veshje druri pishe natyrale.

Secili prej tyre ka hapsiren ku mund te gdhendet emri ose inicialet.

Stilolapsat jane version per femra me dekorin e flutures dhe per meshkuj klasik.

Gjithashtu ne set perfshihen edhe dy varese celesash prej druri natyral pishe.

Secila ju mund ta personalizoni me emra, iniciale, data apo simbole te vogla.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: