Stilolapsa MAT ADS033 me Logo

EP0531

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Uroni dike special me kete set luksoz stilolapsash.

Ngjyre e zeze mat pa shkelqim e cila u jep nje pamje teper elegante.

Mund te printoni emrin e plote, inicialet ose logon qe deshironi tek kutia dhe tek stilolapsat.

Seti vjen me nje kuti shume te bukur lekure qe e ben ate nje dhurate speciale.

Gjithashtu kutia eshte e personalizueshme me tekstin tuaj.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: