Stilolapsa Nusja & Dhendri bardh e zi

EP0535

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dhurata per ciftin vjen ne cift.

Set me dy stilolapsa, nje i bardhe dhe nje i zi.

Ne brendesi stilolapsat jane te mbushur me gure te shnritshem qe levizin.

Secili prej tyre ndodhet ne kutine perkatese.

Ju mund te personalizoni secilin me nje emer ose date.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: