Kornize Dedikimesh per Ciftin Shfaq më të madhe

Kornize Dedikimesh per Ciftin

ELV0075

Leke 7,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Te gjithe urimet e te ftuarve ne nje kolazh fantastik.

Dhurojani ciftit te ri per te perjetesuar kujtimin e dasmes se tyre.

Kornize me emrat e ciftit dhe daten e dasmes mbushur me tullumbace

mbi te cilat te ftuarit mund te lene nje dedikim te vogel.

Ideale per te qendruar prane tavolines se ciftit ose gjate kokteilit.

Permasat: 50 x 60 cm.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: