Kuti Bridesmaid Rustic

ELV0074

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

A do behesh shoqeruesja ime?

Dhurata ideale per shoqeruesen e nuses.

Kuti prej druri me dekore rustic dhe zemren

ku mund te shkruani nje dedikim te vogel per mikeshen.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: